اسانس های مخصوص اسانس سوز

موجودی 26 در انبار

به صورت تصادفی ارسال می شود اگر رایحه خاصی مدنظرتان است قبل از خرید از موجودی آن مطمئن شوید.

4,000 تومان

26 در انبار

تعداد خرید
دسته: .

Product Description

اسانس های مخصوص اسانس سوز

اسانس ها ترکیبات معطری هستند که در اندامهای مختلف گیاهان یافت می شوند. در واقع اسانس ها مخلوطی از مواد مختلف با ترکیبات شیمیایی بسیار متفاوت از یکدیگر بوده و دارای بوی بسیار قوی می باشند. در دمای محیط اسانس ها در مجاورت هوا تبخیر می شوند و به همین دلیل به آنها روغنهای فرار، روغنهای معطر، روغنهای استری و یا اسانس های روغنی می گویند.

به اندازه کافی در آب حل شده و بوی خود را به آن انتقال می دهند (مانند عرقیات گیاهی).

مواد اصلی موجود در اسانس ها در اثر حرارت و گرما تغییر می یابند. بوی اسانس ها نیز بی نهایت متفاوت می باشد که این امر به دلیل ترکیبات مشخص هرگیاه است. بوی اسانس ها به طور محسوسی در معرض هوا تغییر می کند. همچنین طعم اسانس ها نیز با یکدیگر متفاوت است و می توان گفت اسانس ها دارای طعمهای شیرین، تلخ، ملایم، گس و سوزاننده می باشند.

تفاوت اسانس ها یا روغنهای معطر با روغنهای معمولی در این است که اسانس ها یا روغنهای معطر فاقد ترکیبات اسیدهای چرب هستند و بر خلاف روغنهای معمولی تند نمی شوند و همچنین اسانس ها بر روی کاغذ یا پارچه، لکه چربی بر جای نمی گذارند.

اسانس ها بسته به نوع گیاه ممکن است در اندامهای مختلف گیاه وجود داشته باشد. نکته حائز اهمیت این است که برای بدست آوردن حداکثر مقدار اسانس در یک گیاه، باید حتما گیاه را قبل از گل دادن چید. در این زمان است که گیاه حداکثر اسانس را داراست و بعد از گل دادن گیاهان حدود ۷۰% اسانس خود را از دست می دهند. در ضمن باید از گیاهانی استفاده کرد که از مواد شیمیایی در پرورش آنها استفاده نشده باشد و گیاه در طبیعی ترین حالت ممکن باشد تا در اسانس آن مواد شیمیایی و رادیواکتیو موجود نباشد. در واقع اسانس هر گیاه شیره ذاتی و رکن اصلی و ارزشمند هر گیاه بوده و به منزله روح گیاه می باشد.

در رایحه های مختلف از جمله

انگور grapes نعناع mint لیمو lemon بلوبری blueberry کولا cola استوار equatorial نارگیل coconut وانیل vanilla زعفران saffron رازیانه fennel سیب سبز green apple ترنج bergamot اکالیپتوس eucalyptus اسطوخدوس lavender بادام almond قهوه coffee عسل honey پادشاه سلطنتی penny royal هل cardamom نسکافه nescafe خامه cream زنجبیل ginger

lacoste

lemon

coffee

silver

bergamot

alice

mango

love

noble

tea

chocolate

caramel

honey

vanilla

valentino

دسته: . 

خصوصیات محصول

رایحه

gum, perfume, love story, captain black, flower garden, orchid royal, tropical, peach rose, grass, relaxing, fan lemon, vanilla

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

نظر شما در مورد کالای “اسانس های مخصوص اسانس سوز”

امتیاز دهید

کد امنیتی را وارد کنید *