پت های پلاستیکی

موجودی شناسه کالا نامعلوم

تصویر تنها جهت نمایش بوده و مربوط به خود محصول نمی باشد.

300 تومان

حذف مورد انتخابی

Product Description

پت های پلاستیکی

لطفا سایز ظرف مورد نظر خود را انتخاب کنید

خواص مطلوب PET مانند شفافیت، سبک بودن، استحکام بالا، خواص خزشی مطلوب، جذب پایین عطر و طعم، مقاومت شیمیایی بالا، و ظاهر زیبا، و دسترسی آسانتر و قیمت پایین، PET را به ماده انتخابی مناسب برای ساخت بطری های بسته بندی تبدیل کرده است.

پلاستیک­هایی که برای ساخت بطری استفاده می­ شوند عبارتند از: پلی­وینیل­کلراید (PVC)، پلی­اتیلن (PE)، پلی­پروپیلن (PP)، پلی­کربنات (PC) و پلی­اتیلن­ترفتالات (PET).

تولید بطری از چهار پلاستیک اول توسط فرآیند اکستروژن مذاب و باد کردن پلیمر در قالب انجام می­شود و در واقع نیازی به تولید پریفرم نیست. اما PET در حالت مذاب استحکام لازم را ندارد. بنابراین فرآیند تولید بطری PET شامل دو مرحله است، ابتدا پریفرم توسط تزریق مذاب PET کریستاله در قالب تولید شده و در مرحله ی بعد PET آمورف (پریفرم) قالب­ گیری و دمیده می­ شود.

تعریف پریفرم: از آنجاییکه PET در حالت مذاب استحکام لازم را ندارد، مواد PET به قطعات لوله ای شکل توخالی که در واقع پیش شکل بطری محسوب می شود، تبدیل می شوند. این قطعات حاصل از فرایند تزریق، در دستگاه های باد کن شکل داده شده و با توجه به قالب بطری و وزن پریفرم در تولید انواع مختلف بطری به کار می رود.

خلاصه فرایند تولید:

مواد اولیه PET داخل سیلوی مواد، توسط لوله های مواد کش وارد گازگیر شده و به مدت حدود ۶ ساعت در دمای بین ۱۴۰ تا ۱۷۰ گازگیری شده و به ماشین تزریق منتقل می شود. این مواد در طی فرایند تزریق ذوب شده و به داخل قالب تزریق می شوند، قطعات داخل قالب و توسط چیلر خنک کاری شده و قطعه شفاف از قالب خارج می گردد. این قطعات توسط نوار نقاله حمل و وارد کیسه های مخصوص شده و بسته بندی می گردد.

مواد اولیه:

  • PET

در حال حاضر عمده پریفرم های این شرکت با مواد PET گرید بطری و با ویسکوزیته ۰٫۷۸۱ و ۰٫۸۲۱ تولید می شود:

PET گرید بطری با ویسکوزیته  ۰٫۰۲ ± ۰٫۷۸ مناسب برای تولید پریفرم برای استفاده در تولید بطری های آب معدنی، روغن های خوراکی، محصولات آرایشی بهداشتی و جارهای کوچک

PET گرید بطری با ویسکوزیته  ۰٫۰۲ ± ۰٫۸۲ مناسب برای تولید پریفرم برای استفاده در تولید بطری های گازدار کربناتی، ماءالشعیر، داروها و ظروف جار با دهانه بزرگ و روغن های خوراکی

 

خصوصیات محصول

حجم

30میل, 60میل, 120میل

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

نظر شما در مورد کالای “پت های پلاستیکی”

امتیاز دهید

کد امنیتی را وارد کنید *